pbg2

HAKKIMIZDA

Daha Fazla ve Daha Kolay Sporun Markası GYMFIT

Gymfit, Türkiye’de ve dünyada yerli sermaye ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markasıdır. Farkı sloganında saklı olan marka, ‘Spor her zamankinden daha fazla ve daha kolay olacak.’ diyerek sektöre yenilikçi vizyonu ile giriş yapmıştır. Yurt içinde ve yurt dışında spor kulüpleri kurulumu, spor aletleri ithalat ve ihracatı ile pazardaki payını büyüten Esjim Ltd. Şirketinin fitness ekipman ve desteğini alan marka, sporun gelişimine sporcu disiplini ile yaklaşan vizyonu ile Türkiye’nin önde gelen spor kulüpleri arasında yer alacaktır.

Spor kulüplerini geliştirme ve operasyonlarında Türkiye’nin milli sporcuları, spor bilimcileri ve sermaye ortakları tarafından 2015 yılında kurulan marka, yenilikçi vizyonu ile spor kulüpleri sektörüne, gerçek anlamda spor bilinci ile yaklaşarak yeni bir çığır açacaktır. Üyelerine şık ve kaliteli spor kulübü imkanı sunan olan marka, bunu yaparken de her türlü bütçeye uygunluğu baz almış ve sloganı ile ortak bir paydada buluşmuştur.

Spor ekipmanları fazlalığı ile dikkat çekecek olan Gymfit’lerde, son teknoloji ürünü cihazlar Esjim güvencesi ile yer alacaktır. Dünyada trend olmuş grup derslerine yeni soluk getirerek, asıl ilhamı üyenin kendisinden ve beklentilerinden alan GYMFIT, bu ilham ile diğer markalar arasında fark yaratacaktır.