NEXT LEVEL LOFT OFFICE GYMFIT DELUXE

Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No:4/1 Çankaya / ANKARA

0312 284 01 04

NEXT LEVEL LOFT OFFICE GYMFIT DELUXE

Gymfit Deluxe conseptinde Next Level Loft Office’de bulunan kulübümüzün alanı 4500 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kulübümüzde yüzme havuzu, 50 adet cardio, 70 adet izotonik makina ve sehpa, Crossfit, Spinning, Pilates Reformer, Aerobik, Tae bo, Crunch, Zumba ve Martial Arts gibi birçok egzersizin yapılabileceği 3 adet stüdyo, Basketbol Sahası, Sauna, Stres Odası 250+200 soyunma dolabı ve Fittable Cafe & Bar bulunmaktadır.

Çalışma SaatleriHafta içi : 07:00 - 23:00 / Hafta sonu: 09:00 - 21:00

)
equipments

AKTİVİTELER

Next Level - Basketbol Sahası
Basketbol Sahası
Next Level - Cardio ve Ağırlık Ekipmanları
Cardio ve Ağırlık Ekipmanları
Next Level - Elektronik Kilitli Soyunma Dolapları
Elektronik Kilitli Soyunma Dolapları
Next Level - Fonksiyonal Antreman Alanı
Fonksiyonal Antreman Alanı
Next Level - Grup Ders Stüdyosu
Grup Ders Stüdyosu
Next Level - Kapalı Havuz
Kapalı Havuz
Next Level - Level Luxury Spa
Level Luxury Spa
Next Level - Pilates Stüdyosu
Pilates Stüdyosu
Next Level - Sauna
Sauna
Next Level - Spinning Stüdyosu
Spinning Stüdyosu
galery
galery
galery
galery

GRUP DERSLERİ

GRUP DERSLERİNİZİN ENERJİSİ MOTİVASYONUNUZ OLSUN

AQUA FITNESS
AQUA FITNESS

AQUA FITNESS

Ağırlıklı olarak su içinde geçen, su jimnastik egzersizlerini içeren bir havuz grup çalışmasıdır.Tüm kasların aktif hareket etmesi,yoğun yağ ve kalori yakımı sağladığı faydalardan birkaçıdır.Havuz alanları GymFIT de daha eğlenceli

BOSU
BOSU

BOSU

Hedefleriniz arasında koordinasyon , dayanıklılık, çeviklik, ve denge gelişimi var ise kaçırmamanız gereken bir grup dersimizdir.Her seviyeye uygun olmasıda katılmanız için diğer bir nedendir.

CIRCLE FIT
CIRCLE FIT

CIRCLE FIT

Belirli istasyon gruplarıyla yüksek düzeyde yağ yakımını hedefleyen aynı zamanda kas direnci ve kuvveti kazanımı sağlayan eğlenceli bir grup dersidir.

CORE & CRUNCH
CORE & CRUNCH

CORE & CRUNCH

Core bölgesi vücudun merkezinin olduğu ve en önemlisi de tüm hareketlerin başladığı bölge olarak bilinmektedir.Vücut kontrol ve dengesini geliştirir.Sakatlık riskini azaltır(merkez kaslar ,sıçramalarda ve rotasyon egzersizlerinde şok emici üniteler olarak çalışırlar.) Denge ve stabilitegelişir,sportif performansı geliştirir.Katılmanız için neden çok,bahane yok

GYM STEP
GYM STEP

GYM STEP

Step platformunun kullanımıyla hareket kombinasyonlarının müziğe uyarlanarak yapıldığı bir aerobik egzersizidir.Eğlenerek kondisyon kazanmanıza yardımcı olurken hedeflerinize büyük adımlarla ulaşmanızı sağlayacak bir derstir.

HIIT
HIIT

HIIT

Yüksek tempo hareketleri içeren yağ yakımı ve metabolizmayı hızlandırarak vücut kondisyon artışına katkı sağlayan eğlenceli bir kardiyo dersidir.

LOWER BODY
LOWER BODY

LOWER BODY

Alt vücut egzersizleri genellikle kalça ve bacakların ağırlıklı çalıştığı bir antrenman programıdır.Sıkılaşma kilo verme ve forma girmek için yapılan bölgesel çalışmalardır.Sizi zorlayacak ama sonuçları beklentirinzden farklı olacaktır

PILATES
PILATES

PILATES

Pilates,doğu ve batı felsefesini barındıran yoga,dans,dayanıklılık-kuvvet antrenmalarında ve jimnastikten parçalar taşıyan bir metottur.Pilates'in diğer egrezsizlerden farklı yöntemi ve uygulama biçimidir.Pilates , zihni vücut hareketlerine , karın-sırt bölgesini geliştirmeye ,vücut koordinasyonu kazanmaya odaklanmaktadır.

SPINNING
SPINNING

SPINNING

Müzik ve ritmin birleştiği,bisiklet sporunu salona taşıyarak çeşitli antrenmaların yapıldığı ve cardiovasculer kapasiteyi arttıran bir derstir.Kendiniziritime bırakıp şehrin günlük stresini üstünüzden atmanızı sağlayacak

TAEBO
TAEBO

TAEBO

Savunma teknikleri ve müziğin ritmi ,yumruk ve tekme kombinasyonlarına dayalı oksijen kapsitenizi arttırırken aynı zamanda fit ve özgüveni yüksek bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.Hedeflerinize emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacak

TOTAL BODY
TOTAL BODY

TOTAL BODY

Bütün kas gruplarını aynı anda çalıştıran,vücut direncini arttırırken yağ yakan,daha fazla kası çalıştırarak daha fazla etki alacağı erkeklerin olduğu kadar kadınlarında yapması gereken bir dersimizdir.

ZUMBA/GYM DANCE
ZUMBA/GYM DANCE

ZUMBA/GYM DANCE

Hip hop, samba, salsa, merenge, mambo adımları ve fitness hareketlerinin Latin esintisi ile birleştirerek tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz eğlenceli bir dans fitness çalışmasıdır.

Formu Doldur, Randevu Al, Sen de Katıl!

RANDEVU FORMU