DOKTORLAR GYMFIT EXPRESS

İsmet İnönü Caddesi No: 71/2 / Eskişehir

0222 221 48 09

DOKTORLAR GYMFIT EXPRESS

Gymfit Express conseptindeki kulübümüzün alanı 3000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Kulübümüzde yüzme havuzu, 50 adet cardio, 70 adet izotonik makina ve sehpa, Crossfit, Spinning, Pilates Reformer, Aerobik, Tae bo, Crunch, Zumba ve Martial Arts gibi birçok egzersizin yapılabileceği 3 adet stüdyo, Basketbol Sahası, Sauna, Buhar Odası, 250+200 soyunma dolabı ve Fittable Cafe & Bar bulunmaktadır.

Çalışma SaatleriHafta içi : 09:00 - 23:00 / Hafta sonu: 10:00 - 20:00

)
equipments

AKTİVİTELER

Gymfit Express - Cardio ve Ağırlık Ekipmanları
Cardio ve Ağırlık Ekipmanları
Gymfit Express - Grup Ders Stüdyosu
Grup Ders Stüdyosu
galery
galery
galery
galery
galery

GRUP DERSLERİ

GRUP DERSLERİNİZİN ENERJİSİ MOTİVASYONUNUZ OLSUN

AQUA FITNESS
AQUA FITNESS

AQUA FITNESS

Ağırlıklı olarak su içinde geçen, su jimnastik egzersizlerini içeren bir havuz grup çalışmasıdır.Tüm kasların aktif hareket etmesi,yoğun yağ ve kalori yakımı sağladığı faydalardan birkaçıdır.Havuz alanları GymFIT de daha eğlenceli

BOSU
BOSU

BOSU

Hedefleriniz arasında koordinasyon , dayanıklılık, çeviklik, ve denge gelişimi var ise kaçırmamanız gereken bir grup dersimizdir.Her seviyeye uygun olmasıda katılmanız için diğer bir nedendir.

CIRCLE FIT
CIRCLE FIT

CIRCLE FIT

Belirli istasyon gruplarıyla yüksek düzeyde yağ yakımını hedefleyen aynı zamanda kas direnci ve kuvveti kazanımı sağlayan eğlenceli bir grup dersidir.

GYM STEP
GYM STEP

GYM STEP

Step platformunun kullanımıyla hareket kombinasyonlarının müziğe uyarlanarak yapıldığı bir aerobik egzersizidir.Eğlenerek kondisyon kazanmanıza yardımcı olurken hedeflerinize büyük adımlarla ulaşmanızı sağlayacak bir derstir.

ZUMBA/GYM DANCE
ZUMBA/GYM DANCE

ZUMBA/GYM DANCE

Hip hop, samba, salsa, merenge, mambo adımları ve fitness hareketlerinin Latin esintisi ile birleştirerek tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz eğlenceli bir dans fitness çalışmasıdır.

Formu Doldur, Randevu Al, Sen de Katıl!

RANDEVU FORMU